Wynajem VR dla klientów indywidualnych i firm

Chochlik VRoom

Zajmujemy się profesjonalną organizacją Stref Chilloutu. Zabawa w wirtualnej rzeczywistości, gry planszowe czy nawet karaoke to to coś co pasuje niemal do każdego wydarzenia.

W ciągłym ruchu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych partnerów i klientów Chochlik VRoom zajmuje się także organizacją stref VR na wszelkiej maści imprezach i uroczystościach.

Liczysz się Ty

Szukasz wyjątkowej atrakcji do wyprawianych urodzin, lub czegoś niecodziennego na urozmaicenie wesela? Zadzwoń, jesteśmy tu dla Ciebie!

Coś bardziej oficjalnego

Chcesz zareklamować swoją uczelnię albo szukasz czegoś co nada się na imprezę typu juwenalia? A może organizujesz imprezę firmową dla swoich pracowników? Skontaktuj się z nami!
Przyjedziemy ze swoim sprzętem i zadbamy o profesjonalną i przyjazną obsługę zdarzenia!

Wirtualna Rzeczywistość to niezwykła technologia pozwalająca w pełni zanurzyć się w świat gry. Czy kiedykolwiek marzyliście aby zostać kierowcą rajdowym, profesjonalnym żołnierzem albo gladiatorem walczącym na arenie? W świecie wirtualnej rzeczywistości to wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Głównym filarem technologi jest headset, który dzięki wyświetlaniu oddzielnych obrazów dla lewego i prawego oka symuluje wrażenie przestrzeni zaś w połączeniu z kontrolerami przekładającymi ruch naszych rąk do VR dostajemy w pełni interaktywne doznanie, którego nie da się po prostu opisać.
Coś tak niezwykłego, a jednocześnie łatwego do dostosowania do każdej przestrzeni jest świetnym pomysłem na urozmaicenie wszelkiej maści wydarzeń. Od balów, urodzin, imprez firmowych czy wydarzeń promocyjnych po wesela i imprezy plenerowe. Jesteśmy w pełni mobilni więc dojedziemy i rozstawimy się gdziekolwiek będzie trzeba (podróże transkosmiczne realizujemy za dodatkową opłatą), a potem zadbamy o miłą i przyjazną atmosferę. Szukasz dodatkowo kogoś kto zajmie się strefą wypoczynku? Zrobione! Dodatkowe leżaki i sztuczna plaża? Bierzemy nasze grabki i już jedziemy. Planszówki czy sesje role playing? Macie nasz miecz, łuk i topór!
Jesteśmy otwarci na propozycje i gotowi do podejmowania wyzwań. Organizujesz wydarzenie w niecodziennym miejscy i widzisz tam strefę VR, zadzwoń, na pewno się dogadamy!

Zajmujemy się wynajmem stanowisk VR wraz z obsługą oraz współpracujemy przy organizacji różnej maści wydarzeń zarówno dla klientów prywatnych jak i firm.

Komentarze są wyłączone.