Chochlik VRoom - Jedyny taki salon gier w Krakowie.

Salon VR nastawiony przede wszystkim na doznania związane z grami. Jedyna wycieczka po kopalni jaką u nas znajdziesz będzie w towarzystwie zombie.

Dwa oddzielne stanowiska wirtualnej rzeczywistości oraz zestawy do gier wyścigowych.
Salon, w którym płacisz tylko za wynajem pokoju, nie ma znaczenia czy jesteś indywidualnie czy w grupie.

Organizowanie urodzin oraz imprez firmowych.
Szukasz sposobu by w niezwykły sposób uczcić urodziny dziecka? Wybrać się na wyjątkowe spotkanie w ramach integracji firmowej? Nawet jeśli chcesz zorganizować coś zupełnie innego, salon wirtualnej rzeczywistości jest idealnym miejscem!

Możliwość rezerwacji także poza standardowymi godzinami otwarcia.
Chcesz nas odwiedzić mimo, że akurat mamy zamknięte? Zadzwoń, coś na to poradzimy.

Chochlikowy cennik:

cennikVR

Zabawa na jednym stanowisku...

Wejście na jedno stanowisko VR, pojedynczo lub w grupie.

Do dyspozycji wiele tytułów więc każdy wybierze coś dla siebie. Posiadamy gry odpowiednie dla najmłodszych, tytuły, w które można grać w wiele osób na jednym zestawie lub takie, w które można grać na zmianę.

U nas płacąc za bilet płacisz za korzystanie ze stanowiska VR, dlatego nie limitujemy ile osób może korzystać z zestawu  oraz ile osób może brać udział w zabawie. Z doświadczenia wiemy, że na jednym stanowisku może się dobrze bawić nawet kilka osób 😉

Młodzież poniżej 16 roku życia potrzebuje zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Zgoda nie jest wymagana w przypadku obecności opiekuna podczas zabawy.
Dzieci i młodzież poniżej 13 roku życia, może brać udział w zabawie jedynie w towarzystwie rodzica lub opiekuna prawnego.
Potrzebne zgody do pobrania w sekcji Download lub do odebrania w lokalu.


... lub VRan Party, czyli wynajem salonu!

Wynajem lokalu na wyłączność, jedynie z wcześniejszą rezerwacją.

Posiadamy wiele wyjątkowych tytułów VR, gier akcji, RPG, gier multiplayer i gier logicznych. Dlatego każdy uczestnik zabawy na pewno znajdzie coś dla siebie!

Dodatkowo do dyspozycji oddajemy:
– Kącik socjalny z planszówkami i karaoke!
– Zaplecze kuchenne

Organizujemy urodziny VR, wieczory kawalerskie lub panieńskie, spotkania firmowe i wiele, wiele więcej.

Niezależnie więc od tego czy szukasz wyjątkowego miejsca na uczczenie urodzin, świetnego sposobu na wypad z przyjaciółmi lub wyjścia firmowego z atrakcją, o której przez długi czas wszyscy będą rozmawiać. Chochlik VRoom to miejsce dla Ciebie!

Dokładne zasady i ew. odstępstwa od regulaminu ustalamy indywidualnie (lub jeśli ktoś woli, można po prostu zapoznać się z załącznikiem 1 do regulaminu 😉 )

Nasi Partnerzy: